Ingredience

Těsto

Náplň

 • tvaroh
 • banán (rozmixovaný)

Zdobení

 • arašídové máslo
 • mandlové plátky
 • ovoce – např. mango, physalis, fík, granátové jablko
 • čokoládové srdce

Chcete ušetřit za ořechy, sušené ovoce a další produkty zdravé výživy? Kde koupit Uveďte do poznámky "Bajola" a dostanete navíc zdarma kvalitní proteinovou tyčinku 😉

Postup

 1. Pořádně smíchejte všechny ingredience na těsto. Konzistence by měla být tekutější, ale ne moc řídká. Pokud je těsto příliš husté, přilijte trochu studené vody.
 2. Rozehřejte pánev a pokud má tendenci k připalování, vymažte jí trochou kokosového oleje.
 3. Na pánev dejte vždy po dvou lžících těsta a opečte z obou stran dozlatova. Hotové lívance po upečení přiklápějte na talíři pod misku, aby nevychladly.
 4. Dle velikosti vznikne 6 – 8 lívanečků.
 5. Během opékání smíchejte trochu tvarohu s rozmixovaným banánem.
 6. Navrstvěte na sebe 3 – 4 lívanečky a proložte je tvarohovým krémem.
 7. Nahoře ozdobte ovocem (návod, jak vyloupat granátové jablko), přidejte arašídové máslo, čokoládové srdce a mandlové plátky. Můžete použít libovolné čokoládové srdce, které koupíte, např. z bonboniéry Milka (na Valentýna se to dá akceptovat) :-), nebo vyrobte vlastní pomocí silikonové formičky, do které nalijete ve vodní lázni rozpuštěnou vysokoprocentní čokoládu bez cukru.
 8. Nutriční hodnoty jsou uvedené bez náplně, ovoce a zdobení.

Související produkty

Vyzkoušíte tento recept? Označte mě!

Budu ráda, když výsledek vyfotíte a na Instagramu použijete hashtag #bajolafitcz a označíte mě @bajolafitcz nebo mi pošlete výsledek v direct zprávě, případně na Facebooku. ;-)