Fitness vánoční cukroví

Mlsej i na Vánoce zdravěji a bez výčitek!

Upeč si letošní Vánoce 12 druhů fitness cukroví v nízkokalorické podobě - bez cukru, s vyšším obsahem bílkovin a vlákniny. Nejen že ušetříš až polovinu kalorií, ale navíc ho díky vyladěnému složení nespořádáš tolik, a přesto si pochutnáš!

Už nečekej ani minutu a začni péct hned teď!

Proč musíš tuhle e-kuchařku mít?

Nakrmíš svaly, ne špeky!

Všechny recepty mají snížené množství tuku a neobsahují kalorický cukr. Naopak v nich najdeš více bílkovin, vlákniny a základní zdravé suroviny.

Můžeš si tak vychutnávat vánoční cukroví klidně každý den a zároveň si držet štíhlou linii. Budeš totiž primárně vyživovat svaly a ne špeky!

Hravě to zvládneš!

Kniha obsahuje fotopostupy s přípravou krok za krokem. S pečením tedy nemusíš mít žádné velké zkušenosti – zvládne to opravdu každý.

Navíc ti taky poradím, kde jednotlivé suroviny seženeš, jak je zpracuješ nebo čím je lehce nahradíš.

Chutě si užiješ naplno!

U všech receptů jsem chtěla maximálně zachovat původní chutě a receptury. Vylaďovala jsem je tak dlouho, až si na každém cukroví pochutnala celá rodina.

Pořiď si e-kuchařku právě teď a upeč si nejen fit linecké, rohlíčky, perníčky či kokosky. Nebudeš věřit vlastním chuťovým pohárkům!

Jaké fit cukroví
se naučíš?

Klasické fit vánoční cukroví - recepty
Zdravé kokosové vánoční cukroví - recepty
Méně tradiční fitness vánoční cukroví - recepty
 1. Fit celozrnné Linecké
 2. Fitness Vanilkové rohlíčky
 3. Fitness Dýňové perníčky
 4. Fitness Proteinové perníčky
 1. Fitness Kokosky
 2. Fitness Kokosové kuličky
 3. Fitness Kokosoví ježci
 4. Fitness Išelské dortíčky
 1. Fitness Red velvet pralinky
 2. Fitness Burizonové hrudky
 3. Fitness Pistáciové koule
 4. Fitness Crinkles

+ BONUS

Poleva na perníčky bez cukru

Pusť si krátké video

Chceš nakouknout do e-kuchařky Fitness vánoční cukroví?

Stáhni si ukázku zdarma

Zadej svůj e-mail a obratem získáš 14 stran ve formátu PDF. Bez závazků!
E-kuchařka Fitness vánoční cukroví

První výtvory a ohlasy

na Fitness vánoční cukroví

Recenze jsou udělené řádně dle nového zákona a můžu prokázat jejich pravost!
Sociální síť dané osoby zobrazíš kliknutím na její jméno.

Jana Holanová
„Na receptech, které jsem prozatím vyzkoušela, se mi líbí, že přestože jsou upravené do fit podoby, tak se s těstem velmi dobře pracuje a je to hlavně moc moc dobré. Musím se držet, abych neujídala a vydržela do Vánoc. Jsem velmi spokojená, budu mlsat s radostí a bez výčitek.“ 🙂
Maruška Šidlová
„Fitness marokánky jsou topovka! Ještěže jsem jich udělala 2x více. Mizí šíleně rychle 😀 Jen čoko jsem rozpouštěla ve vodní lázni. U proteinových perníčků jsem se bála, aby ostatním chutnala fit verze, ale zbytečně, chutnají všem!“
Aneta Krótká
„Obě e-kuchařky jsem dostatala jako předčasný vánoční dárek, který mi udělal obrovskou radost, protože miluju sladkosti. Knihy jsou moc hezky zpracované, recepty jsou lehké, nápadité a líbí se mi fotopostupy. A hned jsem několik cukroví vyzkoušela a je to mňamka! Sladké bomby bez cukru, tohle mě baví!“
Zdenka Sedláková
„Z kuchařky Fitness vánoční cukroví bych určitě doporučila crinkles, chutnají skvěle, mají lepší složení než klasické cukroví a jsou sladkou svačinkou na všechny zimní dobrodružství.“
Iveta Mištinová
„Posielam išelské dortíčky upečené presne poďla receptu, akurát som ich musela piect len 10 minút na menej stupňov. Sú fantastické. Knížky sú velmi pekně spracované a Vy ste velká motivácia. Ďakujem moc a prajem krásné Vianoce“ 😉
Šejtan Abaddon
„Udělal jsem pistáciové koule, myslím, že na chlapa snad dobrý 😀 Recept super, všechno jasné. Obecně vím, že recepty od Vás jsou sázka na jistotu. Mám obě e-kuchařky, sleduju web a vyzkoušeno mám několik Vašich receptů.“
Barbora Kratochvílová
„Išelské dortíčky chutnají skoro stejně jako jejich nezdravá varianta, kterou jsme měli minulý rok. Pokud se vyhnou dětem, možná vydrží i do Vánoc. 🙂 Kokosky jsou taky vynikající. Nejdřív jsem se bála je péct, protože jsem na cukroví trošku antitalent, ale recept je dobře srozumitelný, a tak se krásně povedly. Už se nemůžeme celá rodina dočkat, až si na všem slupneme u stromečku.“ 🎄
Hana Koritenská
„Měla jsem napečíno fitness cukroví pro sebe a i klasické cukroví pro rodinu. Fitness cukroví bylo moc dobré, jemné. Jedli ho i moji kluci, a to je co říct, těm jen tak něco nechutná! A dokonce chutnalo i návštěvám, a to měli na výběr!“

Kdo jsem?

Jmenuju se Olga, ale říkají mi Bajola

Víc než 20 let se zajímám o výživu a zdravý životní styl. Tvořím a zveřejňuju nutričně vyvážené chutné fit recepty bez cukru, se sníženým obsahem tuku a zvýšeným obsahem bílkovin a vlákniny, díky kterým jsem zhubla a dlouhodobě si udržuju postavu bez faldů. Přitom rozhodně nehladovím a pochutnávám si. Jsem velice ráda, že se díky modernímu stylu fitness pečení nemusím ochuzovat o vánoční cukroví ani sladké dobroty v průběhu roku. Hubnutí totiž není závislé na sacharidech, jak se mnoho lidí mylně domnívá! Žádné low-carb diety, keto diety a podobné nesmysly nejsou potřeba a já jsem toho živým důkazem. Sacharidy můžeš jíst každý den a přesto hubnout a držet si štíhlou linii. ;-)

Více o mně

Jak zhubnout - kniha o hubnutí - Bajola Fit bez diet

6 důvodů,

proč ti tato elektronická kuchařka osladí Vánoce bez výčitek

12 + 1 fitness receptů

Naučíš se upéct 12 druhů vánočního cukroví v nízkokalorické podobě. A ukážu ti taky, jak udělat fitness bílkovou a citrónovou polevu na perníčky zcela bez cukru!
01

Až o 50 % méně kalorií

Moje fitness cukroví má až o polovinu méně kalorií než to klasické! Ověříš si to lehce v přehledných nutričních tabulkách. A tak můžeš zdravé cukroví s klidem mlsat celé Vánoce.
02

Více bílkovin a vlákniny

Recepty jsem nutričně obohatila o bílkoviny a vlákninu. Uvidíš, že i malý kousek ti tak zažene nejen chutě ale i hlad na dlouhou dobu.
03

Rychle po ruce

Kuchařku budeš mít stále po ruce – v mobilu, tabletu nebo PC. Svůj oblíbený recept pak lehce vyhledáš jedním kliknutím v obsahu. Anebo si ji můžeš vytisknout.
04

Nic tě nezaskočí

Celou přípravu i cukrářské techniky uvidíš na detailních fotopostupech. Ukážu ti také užitečné cukrářské vychytávky nebo alternativy k fitness ingrediencím.
05

Pro celou rodinu

Fitness cukroví neškudli jen pro sebe. Určitě ti záleží na zdraví celé rodiny, a tak neváhej i je ušetřit zbytečných kalorií. Uvidíš, že jím nepohrdnou!
06
E-KUCHAŘKA

FITNESS VÁNOČNÍ CUKROVÍ

Mlsej i na Vánoce zdravěji a bez výčitek!

12 + 1 fitness receptů

138 stran, formát PDF

pro mobily, tablety i PC

můžeš si vytisknout

Cena

138 Kč

Klikni a začni péct hned teď!

Mohlo by tě také zajímat

Tištěná kuchařka + E-kuchařka
Fit bez diet
E-kuchařka
Fitness čokoholik
E-kuchařka
Fitness domácí cukrárna