Ingredience

Spodní vrstva

Horní vrstva

Ostatní

  • 50 g arašídů (nepražené, nesolené)
  • 100 g vysokoprocentní čokolády bez cukru
  • 10 g kokosového oleje

Chcete ušetřit za ořechy, sušené ovoce a další produkty zdravé výživy? Kde koupit

Fitness domácí snickers - zdravý recept Bajola

Postup

  1. Datle nebo datlovou pastu namočte přes noc do vody.
  2. Rozmixujte ovesné vločky a kešu v mixéru se sekáčkem. Přidejte protein, arašídové máslo a mléko a pořádně promíchejte. Připravte si formu o rozměru 20 × 10 × 6 cm a vystelte ji pečícím papírem. Hmotu do ní nalijte a nahoru vmáčkněte 40 g arašídů.
  3. Datle rozmixujte s 30 ml vody, ve které byly namočené, a přidejte protein. Hmota by měla být tekutá, ale hustá, jinak dobře neztuhne. Pokud je moc řídká, můžete přidat ještě trochu rozmixovaných vloček. Hmotu nalijte na základní vrstvu a dejte ztuhnout do mrazničky cca na 2 hodiny. Pak hmotu rozkrájejte na 10 kusů.
  4. Čokoládu nalámejte na kousky, přidejte lžičku kokosového oleje a ohřejte v mikrovlnné troubě 30 sekund až minutu podle výkonu. Pak čokoládu pořádně rozmíchejte, aby se úplně rozpustila a tyčinky v ní namáčejte. Pokládejte je na pečící papír a hned posypte zbytkem arašídů nadrcených na menší kousky. Čokoláda bleskově tuhne. Můžete ji rozpustit i bez oleje, ale pak jí bude potřeba víc.
  5. Uchovávejte v lednici.
Fitness domácí snickers - zdravý recept Bajola

Související produkty

VELKÁ SOUTĚŽ - uvař tento recept a vyhraj!

Uvař libovolný recept podle mého webu, pochlub se s ním na sociálních sítích a vyhraj každý měsíc poukázku na nákup u MyProtein a jednu z 25 fit knih v hodnotě 8 000 Kč. Více o soutěži