8 hlavních důvodů

proč vařit podle mých fit receptů

Zlepšíš si figuru bez strádání

Ať už chceš shodit nadbytečný tuk nebo podpořit tvorbu svalové hmoty, díky mým fitness receptům to bude hračka. Přitom nebudeš trpět hlady a ještě si pochutnáš. Jídla jsou nízkokalorická s minimem tuku, bez rafinovaného cukru a kalorických sladidel, takže můžeš sníst větší porce. Důraz je kladený na vyšší obsah přirozených i přidaných bílkovin za použití proteinového prášku.

Pochutnáš si celý den

Recepty vychází převážně z české, americké a italské kuchyně. Jsou chutné, praktické a rozmanité, slané i sladké na všechny části dne i různé příležitosti. Žádná tráva a kořínky :-) Najdeš tu rychlovky, které zvládneš uvařit během chvilky, ale i časově náročnější recepty například z pomalého hrnce. Jako bonus pak recepty podle známých tváří a kuchařů z oblasti fitness a zdravé výživy.

Využiješ to, co máš k dispozici

Největší výhodou je pokročilé filtrování receptů podle ingrediencí, které máš zrovna k dispozici, a to i jejich kombinací! Jednoduše najdeš recepty, které obsahují jen konkrétní suroviny souběžně. Recepty jsou logicky roztříděny do kategorií podle denní doby, typu pokrmu, typu bílkoviny, druhu masa, typu kuchyně, použitého přístroje a vlastností. Najít recept

Denní příjem pod kontrolou

U každého receptu je uvedená energetická hodnota v kaloriích a obsah makroživin (bílkovin, sacharidů, cukru a tuku). Díky tomu můžeš jednoduše zaznamenávat a počítat svůj denní příjem například podle oblíbené metody IIFYM.

Recepty vždy po ruce

Každý recept si můžeš uložit do svých oblíbených receptů a později se k nim jednoduše vracet na mobilu či tabletu, web je tomu přizpůsobený. Pokud máš raději papír, můžeš si recept vytisknout a dělat si do něj i poznámky. Je graficky zjednodušený tak, aby byl po vytištění přehledný a neplýtvalo se barvou.

Zvládneš to i jako začátečník

Postupy jsou napsány tak srozumitelně, poolopatě a systematicky, aby podle nich zvládl ukuchtit i vařečkou nepolíbený amatér. U všech nových receptů postupy dokonce fotím. Navíc tu najdeš tipy a triky na vaření a zjednodušování práce v kuchyni.

Nic nebudeš pracně shánět

U každého receptu jsou uvedeny odkazy na ingredience a kuchyňské potřeby, které budeš k vaření potřebovat, nebo v jakém supermarketu je seženeš. Vše, co doporučuji, najdeš i na jednom místě v sekci Doporučuji

Poradím, když budeš tápat

Ke každému receptu můžeš vložit dotaz, hodnocení nebo názor pomocí Facebook komentářů, na které budu pružně reagovat.

Vaše ohlasy

a kulinářské výtvory podle mých fitness receptů

Musíš rozhodně vyzkoušet

moje nejoblíbenější fit recepty