OBJEDNÁVKA

Chceš slevu 100 Kč?

Vyplň krátký dotazník a okamžitě získáš slevový kód!

Košík je prázdný.

Způsob platby

Po odeslání objednávky budeš přesměrován/a do platební brány, kde si zvolíš způsob platby a platbu provedeš.

Pro přijímání plateb je využívána platební brána GoPay, která ti umožní zaplatit:

  • platební kartou (CZ, SK)
  • bankovním převodem (CZ)

Jak objednávat ze zahraničí

Přes toto webové rozhraní lze provádět objednávky pouze, pokud máš bankovní účet v České republice nebo na Slovensku, přičemž v případě Slovenska lze hradit pouze platební kartou.

Pokud máš bankovní účet v jiné zemi nebo pokud ho máš na Slovensku a chceš zaplatit bankovním převodem, proveď prosím objednávku prostřednictvím e-mailu [email protected]. Zašlu ti speciální platební údaje pro platbu ze zahraničí.

Jak a kdy e-book dorazí

E-book ti dorazí na e-mail ihned po úhradě objednávky, a to jako odkaz ke stažení. Pokud zaplatíš kartou, tak do pár minut najdeš doklad a odkaz ke stažení v e-mailu. Pokud zaplatíš převodem, tak ti e-mail s odkazem ke stažení a doklad dorazí až v momentě připsání částky na můj účet. Kromě toho si budeš moct e-book stáhnout rovnou i na potvrzovací stránce po dokončení platby. 

V případě problémů s doručením e-booku, zkontroluj spam složku nebo složku s reklamou. Pokud ani tam e-book nenajdeš, kontaktuj mě na e-mailu [email protected]. Pokud neodpovím do 24 hodin, kontaktuj mě přes zprávu na Instagramu nebo Facebooku.

Gopay, Visa, Verified by Visa, Mastercard, Mastercard SecureCode

Copyright © 2020, Bajola | Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt